outdoor4u

Outdoor4U to profesjonalny serwis reklamy zewnętrznej i z zakresu out of home dla ludzi związanych z branżą outdoorową, jak i agencji reklamowych i domów mediowych. Prezentowane przez nas możliwości reklamy outdoorowej są naszą własnością. Nie wynajmujemy od firm zewnętrznych żadnego z nośników – jesteśmy ich właścicielem. Na potrzeby klienta stawiamy nowe na naszych terenach inwestycyjnych. Ponad to współpracujemy z takimi firmami jak: CITY Board, Stroer.

Od lat współpracujemy z największymi reklamodawcami – za pośrednictwem domów mediowych lub na bezpośrednie zlecenie działów marketingu firm. Angażujemy się w każdą kampanię, służymy naszą wiedzą i doświadczeniem przy realizacji projektów graficznych. Pakiet naszych usług obejmuje doradztwo w zakresie doboru wielkości reklamy, lokalizacji. Na życzenie klienta drukujemy, montujemy i demontujemy reklamę. Dla zainteresowanych powierzchniami Mega Formatu i Dużego Formatu (tzw. siatki winylowe montowane na specjalnych konstrukcjach na rusztowaniach bądź fasadach budynków) oferujemy jedne z najlepszych lokalizacji na Śląsku.

Nasz doświadczony i profesjonalny zespół oraz w pełni wyposażone zaplecze techniczne to gwarancja Państwa sukcesu. Outdoor4U to wysoka jakość usług nawet dla najbardziej nietypowych i największych powierzchni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.